Styrelsen

Ordförande samt Evenemangsbokare:

Maggan Sjölander   076 039 78 11 maggan@jazzklubbensundsvall.se

Kassör samt Evenemangsbokare:

Beppe Wahlgren  070 517 15 68 beppe@jazzklubbensundsvall.se

Medlemsfrågor, Sociala medier samt Webmaster:

Ann Catrine Sjödin 070 245 80 27 anncatrine@jazzklubbensundsvall.se 

Sekreterare:

Linda Asplund 076 108 82 00 linda@jazzklubbensundsvall.se

Lotteriansvarig:                       

Irja Jönsson    073 922 24 70   irja@jazzklubbensundsvall.se

Suppleanter:

Ingert Jonsson 070 237 71 27 ingert@jazzklubbensundsvall.se

Olle Näslund 070 203 51 24 olle@jazzklubbensundsvall.se


Valberedning: Kjell Nord och Carina Modén

Revisorer:  Peter deBeau och Torbjörn Mörée  

Ljudansvarig:  Tomas Gönczi


Jazzklubben Sundsvall är en ideell förening med en styrelse som väljs på årsmötet.

Styrelsen arbetar helt idéellt – dvs. inga arvoden betalas till ledamöterna.


Klubben har emellanåt behov av frivilliga insatser, som en hjälpande hand med praktiska sysslor, är du intresserad är du varmt välkommen att kontakta oss!

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google-foto

Du kommenterar med ditt Google-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s